Drobečková navigace

Úvod > Služby

Služby

  • Catering je naší srdeční záležitostí. Záleží nám na poctivých surovinách i recepturách. Chceme, aby vám chutnalo a svoji akci jste si náležitě užili.
  • Občerstvení zajišťujeme pro velké i malé příležitosti: firemní večírky, grilovací party, pikniky na zahradách, svatby, rauty, oslavy, neformální i oficiální akce.
  • Zajistíme veškerý servis: přivezeme party stany i stoly, naaranžujeme květinovou výzdobu, akci ozvučíme a osvětlíme.
  • Budeme rádi spolupracovat se všemi, kteří se chtějí dobře bavit, pochutnat si na skvělém jídle, zasmát se a odreagovat se.

1-min.jpg

Catering jako ze škatulky

odrazka-min.pngČeká vás akce pro desítky, stovky nebo dokonce tisíce lidí? Pořádáte velký banket, malou party, raut, koncert nebo jinou slavnost? Připravíme pro vás catering na míru. Uvaříme jídlo, přivezeme pití, zajistíme inventář i stany. Prostřeme vám stoly, narazíme sudy, ugrilujeme maso. Vy i vaši hosté přijdete už k hotovému.

Grilování a garden party

odrazka-min.pngPořádáte zahradní večírek, grilování nebo venkovní slavnost? Vaší akci dáme správnou chuť a šťávu. Ugrilujeme vše od zeleniny přes steaky, selata, krůty i býky. Přichystáme chutné saláty i skvělé chuťovky. Hostům natočíme pivo nebo nalijeme jiskrné víno. Catering ozvláštníme, pokud budete chtít – například necháme hosty, aby si sami uřízli kousek ze šťavnatého selátka nebo 350kilového býčka a k tomu si natočili vlastní půllitr piva. Zkrátka si nalijte a nandejte co hrdlo ráčí.

2-min.jpg
3-min.jpg

Firemní večírky

odrazka-min.pngAť už chystáte vánoční večírek pro zaměstnance nebo firemní setkání pro obchodní partnery, bez dobrého pohoštění to nepůjde. Připravíme pro vás catering z čerstvých a poctivých surovin. Naší specialitou jsou lehké a delikátní minichlebíčky, minihoustičky, kanapky či miniburgery, které mají vyváženou chuť. Kdo je jednou ochutnal, už nechce jiné.

Svatby, rodinné oslavy, pikniky

odrazka-min.pngA mnoho dalšího. Zajistíme pro vás prvotřídní občerstvení na party, na svatbu, piknik, pracovní obědy nebo coffeebreaky. Nezáleží na tom, zda vás bude dvacet nebo dvě stě. Vždy v rámci cateringu sáhneme po těch nejlepších surovinách a jídlo vám naservírujeme s úsměvem.

4-min.jpg

Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám.

 

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů